Flota

Naczepy skrzyniowe (FIRANKI) znajdują szerokie zastosowanie w transporcie drogowym do przewozu większości ładunków nie wymagających utrzymania stałej temperatury przewozu. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy dwa ich rodzaje STANDARD oraz MEGA). Uniwersalność floty Janas Logistics Sp. Z o.o.  zapewnia optymalizację i dostosowane rozwiązań do konkretnej branży.

Firma dysponuje:

  • 137 sztuk ciągników wraz z naczepami typu MEGA ( wymiary 13,60 m x 2,48 m x 3,00 m) plandeki i firany ładowność do 25 ton
  • 30 sztuk ciągników wraz z naczepami ( wymiary: 13,60 x 2,48 x 2,70 m ) plandeki i firany ładowność do 25 ton
  • 10 sztuk ciągników wraz z naczepami w ruchu krajowym (2 typu MEGA) plandeki i firany ładowność do 25 ton

Naczepa STANDARD
Naczepy STANDARD znajdują zastosowanie do przewozu większości ładunków nie wymagających specjalistycznych rozwiązań konstrukcyjnych. Sprawdzona, bardzo solidna, konstrukcja w połączeniu z wysokimi burtami zapewnia maksimum bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Naczepa MEGA
Naczepy MEGA znajdują zastosowanie do przewozu ładunków o dużej kubaturze. Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy naczepy w konfiguracji kurtynowej, każda o kubaturze 101 m3 i wysokości wewnętrznej 3m.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji naczep MEGA transport towarów objętościowych stał się jeszcze wydajniejszy i bardziej ekonomiczny, co znacznie zwiększa efektywność transportu dla naszych Klientów.
 

Naczepa MEGA - Zobacz wizualizację 3D!


 Flota nasza realizuje transporty w ramach ubezpieczeń których obsługe zapewnia nam firma