S1 – Serwis Truck Skwierzyna

Sprawna flota samochodów ciężarowych stanowi dla Janas Logistics Group podstawę funkcjonowania. Dlatego też Serwis Truck S1 – zlokalizowany przy ul. Gorzowskiej w Skwierzynie  oferuje naprawę/serwis samochodów ciężarowych i dostawczych najwyższej jakości. Naprawa ciężarówek w naszej floty to gwarancja wykonania usługi nie tylko profesjonalnie, ale także w możliwie najkrótszym terminie.

Nadzór nad stanem technicznym aut prowadzi Chief Technical Officer, wraz z swoim zespołem wykwalifikowanych pracowników.

Naprawa i serwis samochodów ciężarowych floty Janas Logistics może odbywać się:

– bezpośrednio w serwisie firmy Mercedez Benz – dzięki podpisanej długoletniej umowie współpracy, gdzie każdy przegląd odbywa się według wytycznych producenta z wykorzystaniem oryginalnych części z asortymentu Mercedes-Benz

– w naszym warsztacie Skwierzynie (S1 Serwis Truck Skwierzyna) – gdzie dzięki 40 letniemu doświadczeniu w naprawach aut i ciągników prowadzimy szybke i wyspecjalizowane naprawy ciągników

– poprzez usługę mobilnej naprawy ciężarówek na terenie Europy świadczoną przez oddziały Mercedes Benz lub pracowników S1 Serwis Truck Skwierzyna

Wielu kierowców ciężarówek, których awaria zaskoczyła w trasie, może skorzystać z naprawy samochodu ciężarowego w miejscu wystąpienia zdarzenia. Dzięki temu naprawa pojazdów ciężarowych wykonywana jest sprawnie, a pojazd może wyruszyć w dalszą trasę bez większych opóźnień i konieczności odstawiania pojazdu ciężarowego do warsztatu.

Serwis Janas Logistics Group zajmuje się także: diagnostyką komputerową, mechaniką i elektromechaniką, naprawę silników i skrzyń biegów, naprawę naczep ciężarowych i przyczep, blacharstwo i lakiernictwo aut ciężarowych, o, regenerację i wymianę różnorodnych podzespołów, części do samochodów ciężarowych i dostawczych oraz inne usługi związane z bieżącym utrzymaniem pojazdów ciężarowych w doskonałej kondycji.

Wymiana opon w pojazdach ciężarowych jest jednym z najważniejszych aspektów dbania o bezpieczeństwo na drodze. Odpowiednie ogumienie gwarantuje odpowiednią przyczepność i kontrolę nad pojazdem, zwłaszcza w przypadku ciężkich ładunków. Dlatego też, współpracujemy z naszym długoletnim partnerem biznesowym z Skwierzyny, który oferuje kompleksową obsługę ogumienia ciężarowego, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność naszej floty.

Nasz partner biznesowy nadzorujący flotę posiada najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na szybką i skuteczną wymianę opon oraz naprawę uszkodzeń, bez konieczności przemieszczania pojazdów do stacjonarnego serwisu.

serwis samochodów ciężarowych tir

WSPARCIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH POPRZEZ TERMINOWE ŚWIADCZENIE USŁUG LOGISTYCZNYCH

Działalność Janas Logistics  jest dedykowana dla sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz znajomości branży zapewniamy bezpieczeństwo w realizacji usług