Transport

 

Transport  to główna działalność firmy, z którą jesteśmy najbardziej kojarzeni .Własna flota pojazdów, długoletnie doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwala planować rozwiązania transportowe dopasowane do różnych sektorów rynku oraz branży.

Długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych pomiędzy takimi krajami jak: Francja , Benelux, Niemcy, Austria Włochy oraz Polska wzmocniło naszą pozycję na rynku międzynarodowych przewozów drogowych oraz wpłynęło na rozpoznawalność marki.

Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową o wartości 250 tys. Euro, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie podnieść wysokość ubezpieczenia.

Transport wewnątrz unijny wykonujemy w oparciu o przepisy konwencji międzynarodowej CMR. Każdy z samochodów jest wyposażony w telefon komórkowy, co gwarantuje bezpośredni kontakt w każdej chwili. Transporty realizowane z zachowaniem przepisów o czasie pracy kierowców co gwarantuje bezpieczeństwo i terminowość realizowanych zleceń.

Posiadamy zezwolenie na przewóz odpadów i innych artykułów około odpadowych.

Spedycja

 

SPEDYCJA   to działalność wspomagająca realizowane procesy transportowe. Doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwala planować rozwiązania transportowe dopasowane do różnych sektorów rynku oraz branży korzystając również ze sprawdzonych firm transportowych będącymi podwykonawcami. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie ubezpieczenie OC Spedytora.

Janas Logistics Group oferuje:

– międzynarodowy przewóz ładunków,
– nowoczesną i uniwersalną flotę ( Mercedesy Actrosy naczepy MEGA  i STANDARD),
– optymalne rozwiązania w zakresie transportów i operacji logistycznych,
– indywidualne rozwiązania dla poszczególnej branży, oraz terminowość dostaw 365 dni w roku.

Gdzie jeździmy

 

Świadczymy usługę transportu w poniższych krajach:

Polska,
Niemcy,
Francja,
Czechy,
Słowacja,
Austria,
Węgry,
Szwajcaria,
Słowenia.

 

Europa

Ilość ciągników

ilosc-ciagnikow

Ilość naczep

ilość naczep

WSPARCIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH POPRZEZ TERMINOWE ŚWIADCZENIE USŁUG LOGISTYCZNYCH

Działalność Janas Logistics  jest dedykowana dla sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz znajomości branży zapewniamy bezpieczeństwo w realizacji usług