O firmie

 

Janas Logistics Group to międzynarodowa firma która łączy procesy logistyczne: TRANSPORT, SPEDYCJA, MAGAZYNOWANIE.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów wzbogacając naszą ofertę o przerzuty między siedzibą klienta, a naszym parkiem logistycznym. Zajmujemy się rozładunkiem, załadunkiem, weryfikujemy stany magazynowe i opracowując do całości procesów stosowną dokumentacją. Nasze Parki Logistyczne wyposażoną są w sprzęt najwyższej jakości i ludzi z pasją.

Janas Logistics to przede wszystkim ludzie, których praca pozwala na realizacje celów oraz wizji naszych klientów. Stanowią doświadczony i międzynarodowy zespół, który korzystając ze sprawdzonych procedur organizacyjnych przy wsparciu zaawansowanych rozwiązań informatycznych czuwa nad powierzonym towarem i pozostaje do Twojej dyspozycji 24h.

Doświadczona załoga kierowców pozwala na to że towar w sposób bezpieczny i terminowy dojeżdża do celu. Wszelkie niejasności są wyjaśniane na bieżące co pozwala na szybki przepływ informacji.

Nowoczesna flota własnych pojazdów wsparta technologią komunikacji i lokalizacji z kompleksowym zapleczem serwisowym pozwala na profesjonalne i kompleksowe jej zarządzanie oraz terminowość / niezawodność świadczonych usług. Atutem spółki  jest posiadanie w ramach floty zróżnicowanego taboru, w tym naczep standard, mega.
Janas Logistics gwarantuje ciągłość realizacji umów przewozu do krajów Europy Zachodniej z racji posiadania licencji na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Janas Logistics to  stabilny partner dla Twojego biznesu w Polsce i Europie.

Wizja i misja

 

Doświadczenie firmy Janas Logistics w dziedzinie międzynarodowego transportu drogowego jest budowane od połowy lat 90tych. Od początku dążyliśmy do stworzenia optymalnych rozwiązań transportowych w oparciu o własne spostrzeżenia, uwagi klientów, szkolenia pracowników oraz przeprowadzone badania, dążąc do uzyskania miana PARTNERA W TRANSPORCIE.

Działalność Janas Logistics  jest dedykowana dla sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz znajomości branży zapewniamy bezpieczeństwo w realizacji usług.

Naszą misją jest WSPIERACIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH POPRZEZ TERMINOWE ŚWIADCZENIE USŁUG LOGISTYCZNYCH

Historia

 

1980 Założenie firmy PWPUH Eugeniusz Janas – zajmującej się mechaniką samochodową
1989 Nowa siedziba firmy PWPUH Eugeniusz Jana – ul.Gorzowska 18 c Skwierzyna
2000 Poszerzenie działalności o transport międzynarodowy
2005 Założenie spółki Janas Logistics sp. z o.o.
2006 Powiekszenie zakresu działalności o operacje logistyczne i wynajem powierchni wielopowierzchniowych – obecny P1 Logistics Park Skwierzyna zachód
2014 Przekształcenie spółki jawnej w spółkę z o.o. pod nazwją Janas Logistics sp. z o.o.
2021 Założenie działalności w Niemczech (Fürstenwalde) pod nazwą Janas Logistics AG
2022 Zakpu nowych powierzchni biurowych i placu pod nowe centrum logistyczne: P3 Logistics Park Bitterfeld-Wolfen
2022 Otwarcie magazynu wysokiego składowania i stacji paliw – P2 Logistics Park Skwierzyna południe
2023 Powołanie Janas Logistics Group w skład której wchodzi Janas Logistics sp. z o.o. Janas Logisticsa sp. komandytowa i Janas logistics A.G.

Wzrost zatrudnienia

Wykres zatrudnienia

WSPARCIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH POPRZEZ TERMINOWE ŚWIADCZENIE USŁUG LOGISTYCZNYCH

Działalność Janas Logistics  jest dedykowana dla sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz znajomości branży zapewniamy bezpieczeństwo w realizacji usług