Transport

Transport  to główna działalność firmy, z którą jesteśmy najbardziej kojarzeni .Własna flota pojazdów, długoletnie doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwala planować rozwiązania transportowe dopasowane do różnych sektorów rynku oraz branży.

Długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych pomiędzy takimi krajami jak: Francja , Benelux, Niemcy, Austria Włochy, Ukraina oraz Polska wzmocniło naszą pozycję na rynku międzynarodowych przewozów drogowych oraz wpłynęło na rozpoznawalność marki.

Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową o wartości 250 tys. Euro, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie podnieść wysokość ubezpieczenia.

Transport wewnątrz unijny wykonujemy w oparciu o przepisy konwencji międzynarodowej CMR. Każdy z samochodów jest wyposażony w telefon komórkowy, co gwarantuje bezpośredni kontakt w każdej chwili. Transporty realizowane z zachowaniem przepisów o czasie pracy kierowców co gwarantuje bezpieczeństwo i terminowość realizowanych zleceń.

Posiadamy zezwolenie na przewóz odpadów i innych artykułów około odpadowych.

  Janas Logistics Sp. z o.o. oferuje:

  • międzynarodowy przewóz ładunków;
  • nowoczesną i uniwersalną flotę (naczepy standard i MEGA);
  • konsolidację i transport ładunków dla jednego odbiorcy;
  • indywidualne rozwiązania dla poszczególnej branży, oraz
  • terminowość dostaw 365 dni w roku.

 

Szybki kontakt:
Telefon: +48 784 084 288
E-mail: zbigniew.Janas@janas-logistics.com